Gyorskérdés
TAO - Társasági adó

EKHO-s kifizetés elszámolása


A Gyorskérdés szolgáltatás igénybevétele az Önadózó újság előfizetői részére biztosított. Az összes hozzászólás megtekintéséhez regisztráljon vagy lépjen be előfizetőként!

Az Önadózóval könnyebb lesz alkalmazni a jogszabályokat, követni a változásokat, teljesíteni az aktuális adózási, könyvviteli feladatokat, és elkerülni a buktatókat. A Gyorskérdés menüpontban pedig előfizetőként szakmai konzultációt kérhet.

A Kft decemberben EKHO-s kifizetést számfejtett, be is fizettet a közterhet. A számla kifizetése azonban csak következő év februárban történt.
Melyik évben lehet költségként érvényesíteni a cég esetében? A számfejtéskor, vagy csak a pénzügyi teljesítéskor?

Témanyitó hozzászólás

a Kft-nél az időbeli elhatárolás elve érvényesül, ezért a költséget abban az évben kell [...]

A szakértői válasz teljes tartalma aktív előfizetéssél, bejelentkezés után tekinthető meg.

Szakértői hozzászólás

A Kft decemberben EKHO-s kifizetést számfejtett, be is fizettet a közterhet. A számla kifizetése azonban csak következő év februárban történt.
Melyik évben lehet költségként érvényesíteni a cég esetében? A számfejtéskor, vagy csak a pénzügyi teljesítéskor?

Összesen: 1 db hozzászólás


Vissza az előző oldalra

Webáruház

Szabályzatok

Szabályzatok kategória összes termékének megtekintése

E-Könyvek

E-Könyvek kategória összes termékének megtekintése

Szakkönyvek

Szakkönyvek kategória összes termékének megtekintése

E-Start

Önadózó segítség az ügyek elektronikus intézéséhez.


Vissza az előző oldalra