Gyorskérdés
ART - Adókötelezettségek, adóbevallás, adófizetés és adóelőleg fizetés, bizonylatok kiállítása, és a nyilvántartás szabályai, adatszolgáltatás, jogkövetkezmények, intézkedések

Elkésett civil beszámoló szja1%-nál gond-e?


A Gyorskérdés szolgáltatás igénybevétele az Önadózó újság előfizetői részére biztosított. Az összes hozzászólás megtekintéséhez regisztráljon vagy lépjen be előfizetőként!

Az Önadózóval könnyebb lesz alkalmazni a jogszabályokat, követni a változásokat, teljesíteni az aktuális adózási, könyvviteli feladatokat, és elkerülni a buktatókat. A Gyorskérdés menüpontban pedig előfizetőként szakmai konzultációt kérhet.

Tisztelt Szakértő!
alapítvány 1%-ot gyűjt, 23KOZ beadva, TaoNY beadva, de a beszámoló elfogadás határidőn túl lesz csak. Okozhat ez a beszámoló késedelem problémát az 1% gyűjtésben?
(Amúgy máj31 vagy jún2 idén a beszámoló határidő?)

Témanyitó hozzászólás

Kedves Kérdező,
Szerintem nincs rá hatással. Egyébként május 31. a beszámolók benyújtási határideje, függetlenül attól, hogy ez munkanapra vagy hétvégére esik.
papattila

Szakértői hozzászólás

Tisztelt Szakértő!
alapítvány 1%-ot gyűjt, 23KOZ beadva, TaoNY beadva, de a beszámoló elfogadás határidőn túl lesz csak. Okozhat ez a beszámoló késedelem problémát az 1% gyűjtésben?
(Amúgy máj31 vagy jún2 idén a beszámoló határidő?)

Összesen: 1 db hozzászólás


Vissza az előző oldalra

Webáruház

Szabályzatok

Szabályzatok kategória összes termékének megtekintése

E-Könyvek

E-Könyvek kategória összes termékének megtekintése

Szakkönyvek

Szakkönyvek kategória összes termékének megtekintése

E-Start

Önadózó segítség az ügyek elektronikus intézéséhez.


Vissza az előző oldalra