Gyorskérdés
TAO - Társasági adó

Végelszámoláskor a veszteség elszámolása


A Gyorskérdés szolgáltatás igénybevétele az Önadózó újság előfizetői részére biztosított. Az összes hozzászólás megtekintéséhez regisztráljon vagy lépjen be előfizetőként!

Az Önadózóval könnyebb lesz alkalmazni a jogszabályokat, követni a változásokat, teljesíteni az aktuális adózási, könyvviteli feladatokat, és elkerülni a buktatókat. A Gyorskérdés menüpontban pedig előfizetőként szakmai konzultációt kérhet.

Tisztelt Szakértő! Végelszámolás esetén a társasági adóalap 50% ig lehet a veszteséget csökkentő tételként elszámolni? vagy itt már nincs ilyen korlát? A jövedelm nyereség minimum alkalmazása kötelező itt a végelszámolásnál? Köszönettel Ildikó

Témanyitó hozzászólás

Elhatárolt veszteség a végelszámolás időszakában is felhasználható, de ugyanúgy csak az [...]

A szakértői válasz teljes tartalma aktív előfizetéssél, bejelentkezés után tekinthető meg.

Szakértői hozzászólás

Tisztelt Szakértő! Végelszámolás esetén a társasági adóalap 50% ig lehet a veszteséget csökkentő tételként elszámolni? vagy itt már nincs ilyen korlát? A jövedelm nyereség minimum alkalmazása kötelező itt a végelszámolásnál? Köszönettel Ildikó

Összesen: 1 db hozzászólás


Vissza az előző oldalra

Webáruház

Szabályzatok

Szabályzatok kategória összes termékének megtekintése

E-Könyvek

E-Könyvek kategória összes termékének megtekintése

Szakkönyvek

Szakkönyvek kategória összes termékének megtekintése

E-Start

Önadózó segítség az ügyek elektronikus intézéséhez.


Vissza az előző oldalra